NEDEN ELİF ?

Elif ; ev sıcaklığında ve otel konforunda bir yaşam sunar..

Elif Kız Yurdumuz ; Konumu itibariyle toplu ulaşımın (Metro,Metrobüs,Otobüs) merkezinde yer almaktadır.MEF Üniv. , Bahçeşehir Üniv. ,Haliç Üniv. , Bilim Üniv. Beykent Üniv. , Mimar Sinan Üniv. , Nişantaşı Üniv. , İstanbul Teknik Üniv. , Fatih Üniv. , Florance Nightingale ,Okan Üniv. , Şişli Meslek Y. O. , Medipol Üniv. , Bilgi Üniv. , İstanbul Üniv. , Mutfak Sanatları Akademisi , Galatasaray Üniv. , Bezmialem Üniv. , Kemerburgaz Üniv. , Işık Üniv. , Beykent Üniv. , Boğaziçi Üniv. , Kültür Üniv. , Marmara Üniv. , Yeniyüzyıl Üniv. , Aydın Üniv. , İstanbul Medeniyet ;Üniv. , Kadir Has Üniv. ve daha bir çok Üniversitenin Kampüs’lerine kolay ulaşım ve öğrencilerin sıkça vakit geçirdikleri sosyal kültürel adreslere ve alış-veriş merkezlerine yakınlığı ile avantajlı konumdadır.

2,3 ve 4 kişilik odalarda isteğe göre farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Odalarda , Bazalı Yatak, Kilitli Dolap ve Kasa,Yorgan,Yastık ve Alez,Dahili Telefon,Uydu Bağlantılı TV,Buzdolabı,WC,Otel tipi Saç Kurutma Makinası,Resepsiyon,Teknik Hizmet,Temizlik,Fiber İnternet (Kişiye Özel ve Sınırsız),7/24 Güvenlik Kamera Sistemi,Yangın ve Hırsızlık Alarm Sistemi,24 Saat Kesintisiz Elektrik (jeneratör),Merkezi Isıtma Sistemi ve Profesyonel Güler Yüzlü Kadrosu ile mükemmel bir hizmet altyapısına sahiptir.

Öğrencinin İhtiyaç duyacağı ve bir Ev Ortamında sağlanamayacak bütün sosyal imkanları çatısı altında bir araya getirmektedir.Etüt Salonu,Bilgisayar Odası,Fitness Salonu,Öğrenci Mutfağı,Revir,Çamaşır ve Ütü Odası,Açık Yaz Bahçesi ve Kapalı Kış Bahçesi’ne kadar Öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı bütün imkanlar sağlanmaktadır.
Konaklama ücretine dahil olmak üzere haftanın 7 günü açık büfe kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır.

Yurdumuz ; Hiçbir siyasi mezhepsel veya dini akıma bağlı olmayan sadece üniversiteli öğrencinin akademik ilerleyişine hizmet vermek amacıyla kurulmuş , tarafsız ve profesyonel bir kuruluştur.

ELİF KIZ YURDU
İnternet Hakkında Genel Bilgilendirme

Modemlerimiz ileri teknoloji olan (UniFi Enterprise AP-Long Range ( UAP-LR ) ) kapsama alanı en yüksek cihazlar kullanılarak yurt genelini kapsayacak şekilde ayarlanmıştır.

Siz öğrencilerimizin güvenliği göz önünde bulundurularak , buna bağlı bir ( Firewall ) Güvenlik Duvarı ile sizleri şahıs olarak güvende tutmak için şifreler verilerek internete ulaşmanız ve buna istinaden kaliteli ve hızlı internet sunmak adına teknolojinin imkanlarından faydalanılmaktadır.